sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Vyhledávání

Dřevěné přístřešky z lepeného dřeva

pristresek dreveny

Dřevěné přístřešky představují přístřešky vysoké kvality a elegantního vzhledu. Garážová stání  jsou dodávána výhradně z kvalitního evropského dřeva podle tradičního umění truhlářů. Dřevěné přístřešky je možno přizpůsobit požadavkům zákazníka tak, aby přístřešek co nejlépe zapadl do architektonického stylu zákazníkova bydlení.

Nejširší nabídka přístřešků na auta www.hotove-pristresky.cz 

Dřevěné přístřešky

Dřevěné přístřešky jsou v současnosti velmi módním a vysoce estetickým řešením garážového stání, které nejenže poskytuje dostatečnou ochranu automobilu před nepříznivými vlivy počasí, ale také slouží jako výrazný oživující architektonický prvek domu a zahrady. Dřevěné přístřešky pro auto (carporty) k se těší velké a neustále rostoucí oblibě. Vděčí za to především své vysoké kvalitě jak z hlediska provedení, tak výběru materiálu. Díky tomu je zaručena dlouhá doba životnosti, přesahující minimálně několik desítek let.

Dřevěné přístřešky – cena a variabilita

a banner akční nabídka

 

Cena dřevěných přístřešků se odvíjí od typu provedení a případného pořízení dodatečných doplňků. Kvalitní a designově poutavý přístřešek, Systém je maximálně variabilní, díky tomu si můžete svůj přístřešek přizpůsobit na míru osobním požadavkům. K dispozici jsou jak standardní jednoduchá stání pro jeden automobil, tak stání pro dva vozy. Dřevěné Carporty dále nabízejí výběr z více typů provedení střechy. Jednoznačně nejoblíbenější variantou jsou přístřešky s plochou střechou. Hodí se totiž téměř kdekoliv a k jakémukoliv jinému architektonickému stylu. Případně lze zvolit sedlovou nebo pultovou střechu a vytvořit tak nejen stání pro automobil, ale také vkusnou zastřešenou terasu. Pokud toužíte po luxusnějším přístřešku, doporučujeme valbovou střechu nebo designové přístřešky na míru. Dřevěné designové Carporty přímo překypují luxusem a originálním designem, který dělá z obyčejného a dobře vypadajícího stání hotové umělecké dílo. Jedná se tak o ideální řešení pro náročnější klienty, kteří se nespokojí s kdečím a potrpí si na jedinečnost. Pro ekonomicky a ekologicky smýšlející zájemce, jsou připraveny přístřešky se solárními panely. Se solárními přístřešky se můžete stát soběstačnými ve výrobě elektřiny a podstatně tak ušetřit náklady na energie.

ceník

pristresky16

pristresky17

pristresky18

barvy

 barvykonstrukcepolykarbonat

barvykonstrukceclickclacksystem

typy Strech

video

Video výrobce dřevěných přístřešků

zákazníci

showroom

jak objednat

Objednat pomocí objednávkového formuláře:

Jméno*
Zadejte vaše jméno

Příjmení*
Zadejte vaše příjmení

Telefon*
Zadejte vaše telefonní číslo

Email
Neplatný vstup

Adresa*
Zadejte vaši adresu

Mám zájem o:*
Zadejte o co máte zájem

Upřesněte o co máte zájem:
Neplatný vstup

Opište kód*
Opište kód
  Vygenerovat nový kódOpište správně kód!

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.

kontakt

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Opište kód
Opište kód
Opište kód

Rady ptáka Loskutáka

 

VIP reference

 2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l 

Doporučujeme: | Oblíbené pergoly | Přístřešky na auto | Zimní zahrady | Dřevníky | One Trade | Altány | Opěrné zdi | HobbyTec  | Vchodové stříšky | Zahradní domky| Levné garáže | Mobilní domy | Skleníky | Zahradní nábytek