sk  en    de   pl   ru 

ČECHY 273 139 500 | MORAVA 513 036 300

Vyberte si svou novou garáž z nejširší nabídky v ČR

a banner akční nabídka

 

Pokud chcete, aby měl váš automobil co nejdelší životnost, je důležité pro něj zajistit odpovídající ochranu. Tradičním a nejkomplexnějším řešením je garáž, která ho uchrání jak před rozmary počasí a korozí, tak před ukradení nenechavými zloději, jejichž počet a drzost stále roste. Tím však využitelnost a výhody garáže nekončí. Garážované auto nemusíte zbavovat napadaného listí, sněhu, ani námrazy. Ušetříte tak spoustu svého drahocenného času i námahy. Obzvláště to pak oceníte v okamžiku, kdy spěcháte do práce, na schůzku nebo vyzvednout děti ze školky… a odklízení nepořádku z automobilu by vás jen zdržovalo. Vybrané výrobky prodáváme pod ochrannou značkou One Trade®. Více o programu One Trade® ZDE.

podminky slevy 16 procent

Kompletní katalog 2014 včetně cen ke stažení v PDF (6MB)

Katalog 2014 ke stažení

Garáž však nemusí sloužit pouze k parkování vozu. Volný prostor lze využít také k úschově všeho, pro co vám v domě, sklepě, nebo kůlně už nezbývá místo – jízdní kola, lyže, zahradní technika, nářadí a mnoho dalšího. Případně ke skladování materiálu.

Ještě před stavbou nebo pořízením hotové garáže je nutné zvolit správné provedení a rozměry. Pokud jste kutil, může vám větší garáž posloužit rovněž jako dílna. A pokud máte, nebo předpokládáte, že budete mít více než jeden vůz, je vhodné zvolit dvojgaráž, která ochrání oba vozy a rovněž poskytne kýžený úložný prostor…Garáž lze umístit prakticky kamkoliv.

Na výběr pak máte na výběr hned z několika garážových řešení. Kromě nákladně stavby svépomocí, jsou k dispozici také hotová řešení – luxusní betonové garáže, zinkované plechové garáže nebo levné plachtové garáže v široké škále rozměrů a designových provedení.  Snadno si tak vyberete přesně takovou garáž, která bude přesně odpovídat vašim představám. Chcete maximální ochranu pro svůj automobil a mnoho úložného prostoru? Pořiďte si garáž z naší nabídky a získáte přesně to, co potřebujete. Navíc levně a v prémiové kvalitě. 

Pokud chcete, aby měl váš automobil co nejdelší životnost, je důležité pro něj zajistit odpovídající ochranu. Tradičním a nejkomplexnějším řešením je garáž, která ho uchrání jak před rozmary počasí a korozí, tak před ukradení nenechavými zloději, jejichž počet a drzost stále roste.Tím však využitelnost a výhody garáže nekončí. Garážované auto nemusíte zbavovat napadaného listí, sněhu, ani námrazy. Ušetříte tak spoustu svého drahocenného času i námahy. Obzvláště to pak oceníte v okamžiku, kdy spěcháte do práce, na schůzku nebo vyzvednout děti ze školky… a odklízení nepořádku z automobilu by vás jen zdržovalo. Garáž však nemusí sloužit pouze k parkování vozu. Volný prostor lze využít také k úschově všeho, pro co vám v domě, sklepě, nebo kůlně už nezbývámísto – jízdní kola, lyže, zahradní technika, nářadí a mnoho dalšího. Případně ke skladování materiálu.

Ještě před stavbou nebo pořízením hotové garáže je nutné zvolit správné provedení a rozměry. Pro možnost pohodlného parkování a pohybu kolem vozu doporučujeme rozměry alespoň 4 až 4,5x6m. Mnohem lépe však uděláte, zvolíte-li prostornější řešení.  Obzvláště proto, že vaše nároky na úložný prostor se časem pravděpodobně podstatně zvýší. Pokud jste kutil, může vám větší garáž posloužit rovněž jako dílna.

A pokud máte, nebo předpokládáte, že budete mít více než jeden vůz, je vhodné zvolit dvojgaráž, která ochrání oba vozy a rovněž poskytne kýžený úložný prostor…

Garáž lze umístit prakticky kamkoliv. Stále populárnější je ale její přímé napojení na dům resp. obytnou plochu. Toto řešení je velmi komfortní a praktické. Nejen, že máte svůj automobil téměř nadosah, zároveň nemusíte pokaždé vycházet z domu. Stačí pouze přejít z jedné místnosti do druhé.

Na výběr pak máte na výběr hned z několika garážových řešení. Kromě nákladně stavby svépomocí, jsou k dispozici také hotová řešení – luxusní betonové garáže, zinkované plechové garáže nebo levné plachtové garáže v široké škále rozměrů a designových provedení.  Snadno si tak vyberete přesně takovou garáž, která bude přesně odpovídat vašim představám. Chcete maximální ochranu pro svůj automobil a mnoho úložného prostoru? Pořiďte si garáž z naší nabídky a získáte přesně to, co potřebujete. Navíc levně a v prémiové kvalitě. 

Vybíráme pro Vás nejžádanější produkty z naší nabídky:

Světový výrobci z celého světa  eu de izrael japonsko cesko pl usa dansko svedsko italie  

Levné garáže - montáž zajišťují naši čeští montážníci !    

5001776 1 ral standard 4
Pozinkovaná garáž (3x5m) Garáž v barve RAL (3x5m) Eurogaráž výklopná vrata (3x5m)
AKCE 12.000,- Kč AKCE 15.500,- Kč AKCE 25.250,-

zvysena garaz 1 img 5147 levne plechova montovane garaze 3
Dvojgaráž v barvě RAL (6x6m) Dvojgaráž RAL + sedlo (6x6m) Garáž v barvě RAL + sedlo (3x5m)
AKCE 36.500,- Kč AKCE 51.000,- Kč AKCE 26.000,- Kč

 Garáže výrobce Shelterlogic - nejlevnější řešení

plachtova garaz a-plachta kulna4
Garáž "original"  (3,7x6,1m) Garáž "compact" (3,7x4,9m) Kůlna (3x3m)
AKCE 12.200,- Kč AKCE 10.953,- Kč AKCE 6.874,- Kč

 Garáže s omítkou Siebau GmbH - jako zděné

siebau standard siebau dvojgaraz garaz s pristreskem
Garáž  (6x6m) Dvojgaráž (6x6m) Garáž + stání (6x6m)
AKCE 62.172,- Kč AKCE 104.327,- Kč AKCE 126.739,- Kč

plechov gare 81 siebau na tri auta plechov dvougar se sedlovou stechou
Velkoprostorová dvojgaráž  (6x6m) Dvojgaráž + stání (6x9m) Dvojaráž sedlová střecha (6x6m)
AKCE 212.643,- Kč AKCE 204.054,- Kč AKCE 285.245,- Kč

Betonové garáže Rekers - špička v oboru

betonova garaz ekonom standard 1 betonova garaz rekers
Garáž - ekonom (3x6m) Garáž standard (3x6m) Dvojaráž standard (6x6m)
AKCE 98.977,- Kč AKCE 112.501,- Kč AKCE 247.952,- Kč

Montované garáže One Trade®

montovana garaz montovana garaz se sedlovou strechou garaz se sedlovou strechou
Garáž rovné stěny (3x6m) Dvojgaráž sedlová střecha (6x6m) Garáž sedlová střecha (3x6m)
AKCE 65.637,- Kč AKCE 193.032,- Kč

AKCE 118.782,- Kč

VIP reference