garage-original

Blíží se zima a vy nemáte zajištěno zazimování motorky? Chcete ji ochránit před korozí, promrznutím… Vše vyřeší levná plechová nebo plachtová garáž na motorku. Jaké je mezi nimi rozdíl, a jaké máte možnosti?

 

Plachtová garáž na motorku

ShelterLogic je přední kanadský výrobce velkých garáží pro automobily, tak menších garáží k parkování/zimování motorky, skútru, čtyřkolky…, které se těší vysoké popularitě. Důvodem je kromě maximální kvality a dlouhé životnosti především velice výhodná cena. Vlastní plachtovou garáž s hliníkovým rámem s kvalitní práškovou povrchovou úpravou a plachtou s ochranou proti UV záření, plísním a blednutí totiž získáte už za pár tisíc.

Navíc ji snadno smontujete svépomocí ve dvou během hodiny a půl, bez speciálního nářadí a předchozích zkušeností. Zazimování pro motorku tak připravíte téměř okamžitě. A až opět začne sezóna, můžete garáž jednoduše demontovat, schovat do krabice a znovu použít až bude třeba.

a banner akční nabídka

Plechová garáž na motorku

Další alternativou je levná plechová garáž Wojstal se zinkováním, v přírodní barvě nebo lakováním v odstínu podle vlastního výběru, dvoukřídlými vraty a plochou nebo sedlovou střechou. Garáže jsou rovněž mobilní a montáž trvá cca. 24 hodin. Garáž koupíte už za pouhých 12 000 Kč. I v tomto případě se tedy jedná o rychlé a cenově výhodné řešení zimování motorky. Výhodou je především je vyšší úroveň ochrany garáže před nenechavými zloději. A také širší možnosti využití.

Kupte si levnou plechovou nebo plachtovou garáž a ochraňte svou motorku před nepřízní počasí a korozí během zimních měsíců. 

Navštivte největší ukázkové centrum v ČR a vyberte si podle svých představ. 

 

 

ceník

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.