sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Vyhledávání

Levné plechové garáže

nabidka levne garaze

Potřebujete levnou plechovou garáž s preferencí ceny a rychlé dodávky na klíč? Levné plechové garáže z Polska jsou ideálním řešením. Plechové garáže vynikají především atraktivní a nejnižší cenou v ČR!Za velmi příznivé ceny získáte různé plechové garážeplechové dvougaražeplechové řadové garáže s plochou nebo sedlovou střechou. 

Totální masakr cen, slevy až 62% do vyprodání zásob.

a banner akční nabídka

Vlastnosti a výhody plechové garáže

Potřebujete levně a rychle stání pro auto - např. plechovou garáž, sklad dřeva nebo malou dílnu? Pak jsou pro Vás levné plechové garáže ideálním řešením. Skvěle totiž splní vše, co byste od nich mohli vyžadovat. Hlavní výhodou oproti konkurenčním garážím je extrémně nízká cena a vysoká odolnost proti působení nepříznivých vlivů - déšť, sníh nebo přímé sluneční záření. Garáže jsou pozinkovány, což podstatně zvyšuje odolnost proti korozi. S tím přímo souvisí téměř nulové nároky na údržbu. V průběhu užívání, tedy nejsou nutné žádné dodatečné výdaje. Dalším plusem plechových garáží je doba stavby. Ta je ve srovnání s výstavbou nákladné zděné garáže několikanásobně rychlejší. Probíhá totiž smontováním jednotlivých částí. Díky tomu, je garáž připravena k využívání již během jedné maximálně několika hodin od přivezení na místo určení. Stejně tak rychlá je i případná demontáž, takže pokud bude třeba, můžete plechovou garáž jednoduše rozložit a uskladnit nebo přesunout na jiné místo, kde najde lepší uplatnění. Z tohoto důvodu, jsou také často využívány jako rychlé sklady materiál na stavbách a podobně. Její umístění rovněž nevyžaduje stavební povolení.

Pro nabídku/objednávku nás kontaktujte ZDE

Naše produtky naleznete také v obchodní síti Globus a Bauhaus

reference baumarkt foto globus

Další důležité informace: ceny, popisy, návody, foto, videa, způsob objednání jsou uvedeny v záložkách níže.  

ceník

Ceník plechových garáží

Alternativou plechových garáží mohou být i plachtové garáže

 

foto

Foto levné plechové garáže

Virtuální prohlídky levných plechových garáží.

Nejprodávanější garáž pozink - cena 12 tis. Kč                                             

Plechová garáž na dvě auta s vraty a sedlovou střechou

Plechová garáž pozink + venkovní RAL v vraty                      

Eurogaráž s vraty a sedlovou střechou

barvy

Nabídka barev

Cena levné plechové garáže

Plechové garáže Wojstal lze pořídit již za částku okolo 8 tis. Kč. Výsledná cena se však odvíjí od Vašich nároků na provedení a vybavenost garáže, přičemž je na výběr hned z několika variant, které lze přizpůsobit osobním potřebám. Wojstal nabízí jak standardní garáže se stání pro jeden automobil, tak i dvojgaráže, případně lze také zrealizovat řadové garáže. K dispozici je pak široká škála barev RAL (24), což umožní přizpůsobit barvu garáže tak, aby korespondovala s okolím. Přizpůsobitelnost plechových garáží Wojstal však výběrem barvy rozhodně nekončí. Můžete si tak zvolit potřebné rozměry, jestli dáte přednost klasické ploché nebo naopak sedlové střeše, která je v současnosti velmi moderní. Dále je možné pokračovat typem vratového systému – dvoukřídlá, sekční nebo výklopná vrata. Případně volbou manuálního či dálkového otevírání vrat a pořízením dodatečného vybavení tzn. dveře, okna a jiné. 

Levné plechové garáže z Polska jsou nejlevnějším řešením garážového stání pro jedno i více automobilů. Levné plechové garáže Vám dodáme ve velmi krátké době a garáž osadíme a smontujeme na vašem pozemku i s příslušenstvím dle Vašich individuálních požadavků. Plechové garáže můžete po instalaci okamžitě začít používat. Samozřejmostí je plný servis pro zákazníka - od zpracování nabídky, přes vyhotovení dokladů až po dopravu garáže na místo určení a montáže. Naše nabídka levných plechových garáží z Polska je nabídkou kvalitních garáží, které nemají nic společného s tzv. "plechovou boudou". Levné plechové garáže můžete vidět v našem ukázkovém centru. Zveme Vás k jeho návštěvě. Montáž zajišťují výhradně naši proškolení montážníci, se kterými se, narozdíl od polských kolegů, domluvíte.

připravenost

Stavební připravenost

Montáž

Dodávku plechových garáží zajišťujeme včetně montáže. Více o montáži přímo na stránkách výrobce ZDE

zákazníci

showroom

jak objednat

Objednat pomocí objednávkového formuláře:

Jméno*
Zadejte vaše jméno

Příjmení*
Zadejte vaše příjmení

Telefon*
Zadejte vaše telefonní číslo

Email
Neplatný vstup

Adresa*
Zadejte vaši adresu

Mám zájem o:*
Zadejte o co máte zájem

Upřesněte o co máte zájem:
Neplatný vstup

Opište kód*
Opište kód
  Vygenerovat nový kódOpište správně kód!

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.

kontakt

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Opište kód
Opište kód
Opište kód

Rady ptáka Loskutáka

 

VIP reference

 2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l 

Doporučujeme: | Oblíbené pergoly | Přístřešky na auto | Zimní zahrady | Dřevníky | One Trade | Altány | Opěrné zdi | HobbyTec  | Vchodové stříšky | Zahradní domky| Levné garáže | Mobilní domy | Skleníky | Zahradní nábytek