5001776 1

Levné polské plechové garáže Wojstal z.o.

Polské garáže značky Wojstal se řadí do segmentu levných plechových garáží. Nenabízí tedy luxus jako německé garáže SIEBAU, ale především maximum užitných vlastností za minimální cenu. Ta začíná už na částce kolem 12 000 Kč. Výhodu je rovněž fakt, že nevyžadují vyřízení stavebního povolení ani ohlášení stavby. To přináší další podstatné úspory. 

a banner akční nabídka

Nulová údržba a široké možnosti přizpůsobení

Garáže jsou 100% bezúdržbové a veškeré plechové díly jsou ošetřeny zinkováním, které zabraňuje vzniku rzi. A tím prodlužuje životnost celé garáže.Kromě zajištění kvalitního a bezpečného parkování, se levné plechové garáže s oblibou využívají také jako rychlé sklady materiálu, zboží a podobně. Umožňují totiž rychlou montáž/demontáž (do 24 hodin) a snadný přesun z jednoho místa na druhé. Případně slouží jako náhrada za dílnu nebo zahradní domek.

Levné plechové garáže Wojstal jsou variabilní. Snadno si tak vzhled i vybavení přizpůsobíte podle vlastních představ a požadavků. Nabídka zahrnuje celou řadu různých rozměrových variant a modelů. Na výběr tak máte mezi jednoduchými garážemi s jedním stáním, dvojgarážemi nebo řadovými garážemi. Případně volíte mezi plochou a sedlovou střechou. Nebo dvoukřídlými a výklopnými vraty s manuálním či elektro pohonem a dalšími užitečnými doplňky. Plechové garáže Wojstal dodáváme jak v přírodní pozinkové barvě (nejlevnější), tak s barevným lakováním palety RAL v odstínu dle vlastního výběru (30 různých odstínů).

Virtuální prohlídky levných plechových garáží.

Nejprodávanější garáž pozink - cena 12 tis. Kč                      Plechová garáž na dvě auta s vraty a sedlovou střechou                        

Plechová garáž pozink + venkovní RAL v vraty                      Eurogaráž s vraty a sedlovou střechou

 

ceník

Ceník plechových garáží

Alternativou plechových garáží mohou být i plachtové garáže

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.