sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Vyhledávání

Plechové garáže s omítkou

garáž siebau

Plechové garáže německé zn. SIEBAU  nabízejí vysokou úroveň kvality v oblasti plechových garáží a carportů. Plechové garáže SIEBAU jsou dodávány v široké nabídce rozměrů a tvarů s bohatou nabídkou příslušenství. Elegantní vzhled plechové garáže s venkovní omítkou, s výběrem barev a množstvím doplňků (dveře, okno, vnitřní výbava a další) činí tyto plechové garáže snadno zakomponovatelné do architektonického stylu Vašeho bydlení. Vybrat si můžete garáž pro jedno auto, dvougaráž nebo přístřešek pro auto

Plechové garáže Siebau jsou také vhodné k využití jako zahradní domky. Zahradní domek je možné využít jako místo pro ukládání dřeva, venkovní kuřárnu nebo jako zázemí odpadového hospodářství. Vybrané modely plechových garáží si můžete po telefonické dohodě osobně prohlédnout v ukázkovém centru garáží v Tehovci u Říčan. Montované plechové garáže SIEBAU se dodávají na klíč a po jednoduché montáži jsou ihned připravené k používání. Samozřejmostí je plný servis pro zákazníka - návštěva místa, dokumentace, doprava garáže. Plechové garáže německé zn. SIEBAU se zárukou 10 let jsou nejlepší cestou ke kvalitní garáži za přijatelnou cenu.

Plechové garáže s omítkou

Podle statistik je v ČR registrováno přes 4,6 milionu osobních automobilů, které je nutné někde zaparkovat, přičemž by mělo stání uchránit automobil před odcizením či poškozením. Ale ne vždy tomu tak je. Velká část vozů pouze stojí venku, kde jsou vystaveny nežádoucím vlivům. Majitelé si to naštěstí stále více uvědomují. Ve vyřešení tohoto problému jim však často brání obavy z vysokých nákladů na realizaci garážového stání. Ty jsou ale zbytečné, existuje totiž levné a rychlé řešení – plechová garáž.

Výhody plechové garáže – ušetří peníze i čas

K největším výhodám plechové garáže patří především podstatně nižší cena. Pořízením, je totiž možné ušetřit až 50% nákladů potřebných na výstavbu zděné či betonové garáže, což představuje několik desítek až stovek tisíc korun. Hlavním použitým materiálem jsou ocelové plechy, jejichž jednotlivé dílce jsou k sobě postupně montovány.  Díky tomu, tak lze garáž postavit bez použití těžké techniky do 24 hodin. Ihned poté, je připravena k užívání. Odpadají tak zdlouhavé týdny výstavby. 

Plechové garáže – mobilita a vysoká odolnost

Stejně rychlá je i případná demontáž. V případě potřeby, je tedy možné kdykoliv uvolnit prostor k jiným účelů a garáž jednoduše přemístit nebo pouze složit a uschovat. Mobilitu oceníte rovněž ve chvíli, kdy se rozhodnete například odstěhovat.Plechová garáž má zároveň minimální až nulové nároky na údržbu, čehož je dosaženo použitím výhradně kvalitního materiálu a aplikací ochranných nátěrů a dalších povrchových úprav. Ty zvyšují odolnost proti poškození a korozi.

Plechové garáže na klíč a jejich využití

Nabídka plechových garáží je opravdu široká – od standardní jednoduché garáže pro jeden automobil, až po dvojgaráž nebo řadové garáže.  Celý systém je maximálně variabilní, což umožňuje podobu a vybavenost garáže přizpůsobit individuálním potřebám. Je tak čistě na uvážení každého, jestli se rozhodne dát přednost větším nebo menším rozměrům, výklopným či sekčním vratům, případně sedlové anebo ploché střeše. Samozřejmostí je pak možnost volby barvy omítky. Případně dodatečného pořízení doplňků jako okapy nebo přidání otvoru pro okno a podobně.

a banner akční nabídka

Všechny tyto vlastnosti předurčují plechové garáže k celé řadě využití. Nemusí tak sloužit pouze k ochraně automobilu. Současně může skvěle plnit funkci domácí dílny, skladu materiálu či topných paliv. Rovněž poskytuje ideální místo pro uskladnění zahradní techniky.Mezi absolutní špičku na poli plechových garáží patří německý výrobce Siebau, jehož garáže a další produkty jsou známé pro svou vysokou kvalitu a moderní design.

ceník

Ceník

garaze11

garaze12

katalog 2014 16

katalog 2014 17

Ceník montovaných garáží s rovnou stěnou

 

prohlídky

Virtuální prohlídky plechové garáže s omítkou Siebau GmbH                       

Plechová dvojgaráž typ Vario 6x6m, velká sekční vrata        Plechová dvojgaráž 6x6m + 2x vrata a sedlová střecha

Foto plechové garáže s omítkou

video

Video výrobce

 

montáž

Montáž

 

zákazníci

showroom

jak objednat

Objednat pomocí objednávkového formuláře:

Jméno*
Zadejte vaše jméno

Příjmení*
Zadejte vaše příjmení

Telefon*
Zadejte vaše telefonní číslo

Email
Neplatný vstup

Adresa*
Zadejte vaši adresu

Mám zájem o:*
Zadejte o co máte zájem

Upřesněte o co máte zájem:
Neplatný vstup

Opište kód*
Opište kód
  Vygenerovat nový kódOpište správně kód!

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.

kontakt

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Opište kód
Opište kód
Opište kód

Rady ptáka Loskutáka

 

VIP reference

 2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l 

Doporučujeme: | Oblíbené pergoly | Přístřešky na auto | Zimní zahrady | Dřevníky | One Trade | Altány | Opěrné zdi | HobbyTec  | Vchodové stříšky | Zahradní domky| Levné garáže | Mobilní domy | Skleníky | Zahradní nábytek