plechov adov gare siebau

Plechové garáže s plochou střechou – přehled modelů

Samostatná plechová garáž s plochou střechou

Jednoduchá plechová garáž se stáním pro jeden automobil nebo motorku. Jedná se rovněž o ideální prostor ke skladování materiálu, dřeva nebo úschově kola a podobně, případně zřízení dílny či zahradního domku. Nabídka zahrnuje menší, větší i zvýšené garáže různých rozměrů.

Standardní plechová dvojgaráž s plochou střechou

Dvojgaráž s plochou střechou a dvěma výklopnými nebo sekčními vraty. Dodávají se jak s plochou tak prolisovanou střechou. S možností rozdělení prostoru mezistěnou, lze jej však ponechat volně průchozí, bez předělu.

Rozšířená plechová dvojgaráž s plochou střechou

Dvojgaráž pro náročné. Součástí jsou luxusní sekční vrata o šířce 5m s motivem a barvou podle vlastního výběru. Možnost pro výběru mezi rovnou a profilovanou střechou.

Řadové plechové garáže s plochou střechou

Skvělé řešení pro parkování mnoha automobilů. Kombinací samostatné a nástavbové plechové garáže lze realizovat řadové garáže v jakémkoliv počtu, a to za výrazně nižší náklady a během několika dní.

a banner akční nabídka

Vlastnosti a výhody plechové garáže

Prvotřídní materiály s dlouhou životností

Veškeré díly garáže jsou kompletně zinkovány metodou Galvalume, která na rozdíl od běžného žárového zinkování obsahuje až 55% hlíníky, je tak až 6x účinější proti korozi, která nemá žádnou šanci.  S tím souvisí několik desítek let dlouhá životnost a nulové nároky na údržbu. Nosnost střechy je pak  rovných 125 Kg/m2 (sněhová zátěž).

Velkou výhodou jsou výborné statické vlastnosti, podložené statickými zkouškami. Plechové garáže tedy obstojí i ve velmi nepříznivých podmínkách.

Snadné přizpůsobení vlastním potřebám

Garáže jsou variabilní. Na výběr tak máte nejen z široké škály rozměrů a modelů garáží, ale i barevných odstínů elegantní venkovní stříkané omítky. A samozřejmě bohatého příslušenství – od plastových oken, dveří, regálů až po elektropohon vrat.

Mobilita a rychlá výstavba

Plechové garáže jsou mobilní, a tedy snadno přesunutelné z jednoho místa na druhé. Konstrukce je proto maximálně jednoduchá a umožňuje rychlou montáž do 1 dne. Navíc nevyžaduje stavební povolení, zákldovou desku... kromě několika měsíců výstavby, které by trvala stavba zděné garáže, vám ušetří i několik statisíce korun. 

 

ceník

 

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.