plechov dvougar se sedlovou stechou 3

Plechové garáže se sedlovou střechou – přehled vybraných modelů

Samostatná plechová garáž SIEBAU se sedlovou střechou

Jednomístná plechová garáž s elegantní sedlovou střechou a štítem nad vraty. Dodáváme v široké škále rozměrů a možností výběru profilovaných nebo rovných stěn. Včetně volby z 8 barevných odstínů szříkané venkovní omítky. Střešní krytinu tvoří buďto trapézové plechy nebo plech s věrnou imitací střešních tašek, které dodají garáži na eleganci.

Dvougaráž SIEBAU se sedlovou střechou

Dvojgaráž se sedlovou střechou nad boční stěnou a výklopnými nebo sekčními vraty. Kvalitní venkovní omítka je samozřejmostí. Možnost kombinace s luxusním carportem, v současné době velmi populární provedení. V případě, že potřebujete zajistit kryté parkování pro větší počet automobilů, lze spojením libovolného počtu dvojgaráží sestavit také řadové garáže.

a banner akční nabídka

Výhody a vlastnosti plechových garáží SIEBAU

Odolné a bezúdržbové materiály s dlouhou životností

Pro výrobu se používají výhradně materiály té nejvyšší kvality. Veškeré ocelové díly jsou zinkovány metodou galvalume, která zahrnuje až 55% příměs hliníku. Takže, jsou takto ošetřené materiály až 6x odolnější vůči korozi, než při ošetření obyčejným žárovým zinkováním. Rez tak nemá žádnou šanci.  A garáž nevyžaduje prakticky žádnou údržbu.Střecha je navržena tak, aby hravě odolala zátěži až 125 Kg/m2 (sněhová zátěž). Další zvýšení nosnosti, jako u plechové garáže s plochou střechou, není možné.Výhodou plechových garáží SIEBAU oproti konkurenci, jsou také výborné konstrukční a statické vlastnosti, prokázané statickými zkouškami a certifikáty kvality.

 

Rychlá montáž bez použití těžké techniky a mobilita

Jednoduchá konstrukce umožnuje bleskovou montáž. Už do 24 hodin tak můžete garáž začít naplno využívat. Ušetříte tak i několik týdnů náročné výstavby, které by si vyžádala stavba zděné garáže. Skutečnost, že se jedná o mobilní montovanou stavbu také znamená, že k umístění na pozemek není nutné stavební povolení (dle zastavěné plochy a stavebního zákona). Hotovou garáž lze kdykoliv demontovat a přesunout nebo uschovat.

Ušetříte statisíce

Koupí plechové garáže se sedlovou nebo plochou stechou od SIEBAU ušetříte i více než 60% nákladů na výstavbu zděné garáže, což představuje až 150 000 Kč. Proto neváhejte a kontaktujte nás pro více informací. A už brzy můžete začít využívat všech výhod, které vám přináší plechová garáž

 

ceník

 

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.