sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Vyhledávání

Modulární stavby - německý výrobce Rekers GmbH Spelle

ostatni

ostatni2

Jedná se především o tzv. modulové stavby, skládající se z jedné a více k sobě napojených betonových buněk. Počet pokojů tak není omezen, a lze jej upravit podle aktuálních potřeb, ale nabízí i další výhody. Mobilheim je také levnější, a to až o třetinu, než klasickým způsobem realizované stavby. Mobilheimy bývají zpravidla nízkoenergetické, takže nejen že se sníží výdaje nutné na pořízení domu, ale zároveň ušetříte za tepelné energie. Z tohoto důvodu často mobilheim neslouží jen jako rekreační, ale i celoroční dům. Úroveň bydlení je totiž srovnatelná s jakýmkoliv jiným typem stavby.

Foto modulární stavby Rekers GmbH

Jsme výhradním zastoupením německého výrobce Rekers GmbH pro ČR.

Více informací - VSTUPTE

Fotogalerie modulární stavby

Ceník modulárních staveb (PDF) 

Modulární stavby zažívají raketový vzestup. Nabízí totiž možnost kvalitního a nízkoenergetického bydlení v podobě mobilních domů, s minimálně o 30% nižšími náklady na stavbu ve srovnání se zděnou výstavbou.  Prefabrikované betonové moduly, jsou také s oblibou využívány k realizaci komerčních prostor a kanceláří.

 

Betonové moduly Rekers – výhody a vlastnosti

Za největší výhodu modulární výstavby je obecně považována, již zmíněná nízká cena. Betonový modul o rozměrech 6x3 m, totiž pořídíte už za sympatických 98 000 Kč. To však není jediné, co takovýto způsob výstavby nabízí. Velkým pozitivem, je také rychlost výstavby, která probíhá smontováním jednotlivých modulů. A v závislosti na rozsahu se počítá na hodiny, maximálně dny. Stejně rychlá je i případná demontáž.  Celou stavbu je tak možné kdykoliv a téměř kamkoliv přemístit. Výstavba navíc nevyžaduje základovou desku a z pravidla, ani vyřízení drahého stavebního povolení, což znamená další finanční úsporu. S tím souvisí rozšiřitelnost a celková variabilita systému Rekers. Již dokončený mobilní dům, kancelář, školku, obchodní prostor a jakoukoliv jinou stavbu, lze rovněž kdykoliv doplnit o nový využitelný prostor tak, že pořídíte a namontujete další modul.

mobilní domy

Tím však přizpůsobitelnost modulárních staveb nekončí. Investor si může dále zvolit barevný odstín omítky nebo typ střechy. Na výběr je mezi standardní plochou, sedlovou a valbovou střechou, která dodá stavbě nádech luxusu. Samozřejmostí je i celá řada dodatečných služeb a příslušenství, které lze provést či realizovat. Na přání můžeme do modulů připravit otvory pro okna a dveře, včetně jejich kompletní dodávky a usazení, a také instalovat zateplení, čímž dojde k výraznému snížení nákladů na vytápění a objekt bude připraven k celoročnímu obývání respektive využívání.

Virtulní prohlídky mobilní modulární betonov moduly využití jako mobilní kanceláře             

kancl

Jsme výhradním zastoupením německého výrobce Rekers GmbH pro ČR.

Více informací - VSTUPTE

Fotogalerie modulární stavby

Ceník modulárních staveb (PDF) 

Video výrobce modulárních staveb Rekers GmbH

Objednat přes formulář:

Jméno*
Zadejte vaše jméno

Příjmení*
Zadejte vaše příjmení

Telefon*
Zadejte vaše telefonní číslo

Email
Neplatný vstup

Adresa*
Zadejte vaši adresu

Mám zájem o:*
Zadejte o co máte zájem

Upřesněte o co máte zájem:
Neplatný vstup

Opište kód*
Opište kód
  Vygenerovat nový kódOpište správně kód!

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.

mobilni stavby3

mobilni stavby2

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Opište kód
Opište kód
Opište kód

Rady ptáka Loskutáka

 

VIP reference

 2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l 

Doporučujeme: | Oblíbené pergoly | Přístřešky na auto | Zimní zahrady | Dřevníky | One Trade | Altány | Opěrné zdi | HobbyTec  | Vchodové stříšky | Zahradní domky| Levné garáže | Mobilní domy | Skleníky | Zahradní nábytek