sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Vyhledávání

Hliníkové pergoly

pergola

 Nový portál s nejširší nabídou pergol v ČR www.Hotove-Pergoly.cz

Hliníkové pergoly = kvalitní a spolehlivý systém zastřešení. Přicházíme na trh se systémovým řešením hliníkových pergol. Využijte naši nabídku a nechte si postavit hliníkovou pergolu. V dnešní době se hliníkové pergoly stávají nedílnou součástí domácnosti, veřejných prostor nebo chalup. Hliníková pergola svým prostorem poskytuje ideální místo ke každodenní relaxaci. Výhodou hliníkových konstrukcí je, že jsou bezúdržbové a mají velmi dlouhou životnost. Hliníkové pergoly jsou hitem posledních let. Oproti dřevěné klasice poskytují daleko lepší komfort a moderní luxusní design. Ve spojení s vysokou kvalitou a dlouhou životností, se tak jedná o jednoznačně nejlepší pergolové řešení, jaké můžete v současné době získat.

a banner akční nabídka

Hliníkové pergoly jsou bezúdržbové a odolné proti korozi a rzi. I po letech tak stále vypadají jako nové. Standardní provedení je vybaveno pevnou a lehkou střešní krytinou z polykarbonátu, který velmi dobře odolává horku, nekroutí se a nebledne. Oblíbená je především čirá varianta. Nabídka však zahrnuje různé odstíny střešního polykarbonátu.Pro náročnější je připraveno také provedení se zesílenými profily a střešní krytinou z bezpečnostního skla, díky které získá pergola zcela jedinečný a maximálně luxusní vzhled.Konstrukce pergoly pak může být kromě bílé a antracitové barvy opatřena kterýmkoliv z dvou set odstínů barevné palety RAL. Včetně dekorů imitujících širokou škálu přírodních materiálů.

Objednat pergolu online - klikněte ZDE

Chcete pergolu čistě kvůli odpočinku, nebo pořádání i nejrůznější oslavy narozenin, grill párty a jiné společenské akce? Záleží pouze na vás. K dispozici je celkem dvacet typizovaných rozměrů. Včetně možnosti navržení hliníkové pergoly na klíč. Snadno tak zvolíte takové řešení, jaké nejlépe splní všechna vaše přání, představ a prostorové možnosti. Zahradní pergolu lze rozšířit také na zimní zahradu. Relaxujte a bavte se. Prožijte okamžiky strávené na zahradě naplno. Pořiďte si hliníkovou pergolu a užívejte užívat všech výhod, které vám nabízí. Vždy se snažíme přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně a nabídnout mu nejlepší řešení hliníkové pergoly. Dodáváme hliníkové pergoly s plným servisem od projektování až po montáž.

ceník

katalog 2014

katalog 2014

Ceník hliníkových pergol s lexanem

Ceník hliníkovové designové pergoly

katalog 2014

katalog 2014

pergoly3

katalog 2014 40

pergoly4

Ceny pergol se sklem

pergoly6

zákazníci

showroom

jak objednat

Objednat pomocí objednávkového formuláře:

Jméno*
Zadejte vaše jméno

Příjmení*
Zadejte vaše příjmení

Telefon*
Zadejte vaše telefonní číslo

Email
Neplatný vstup

Adresa*
Zadejte vaši adresu

Mám zájem o:*
Zadejte o co máte zájem

Upřesněte o co máte zájem:
Neplatný vstup

Opište kód*
Opište kód
  Vygenerovat nový kódOpište správně kód!

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.

kontakt

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Opište kód
Opište kód
Opište kód

Rady ptáka Loskutáka

 

VIP reference

 2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l 

Doporučujeme: | Oblíbené pergoly | Přístřešky na auto | Zimní zahrady | Dřevníky | One Trade | Altány | Opěrné zdi | HobbyTec  | Vchodové stříšky | Zahradní domky| Levné garáže | Mobilní domy | Skleníky | Zahradní nábytek