8.2.2018

Vybrali jste si jako nejvhodnější způsob parkování hotové betonové garáže? Tím ale výběr zdaleka nekončí. Musíte stejnou pozornost věnovat i výběru vrat. Rozhodně ho nepodceňujte.

Bez vrat to nepůjdebetonova garaze hotovegaraze 6

Určitě chápete, že by vám byla naprosto k ničemu jednoduchá betonová garáž bez vrat. K čemu by vám byly vytvořené příjemné podmínky uvnitř garáže, kdybyste u této garáže zapomněli na dveře, že? Zloději by vám auto okamžitě ukradli nemluvě o tom, že by vzalo za své i stabilizované klima v garáži, které má nemalý pozitivní vliv na životnost vašeho auta. Je jasné, že pokud kupujete hotovou garáž, vrata jsou její nedílnou součástí. Ani tak je ale není dobré podceňovat. Věnujte jim dostatečnou pozornost a vyberte si pro sebe ty nejvhodnější.

Dveře se mohou zaseknout

Většinou se betonové garáže doplňují sekčními vraty. Pochopitelně, že dvoukřídlá vrata zamykaná na visací zámek a podobné věci už jsou dávnou minulostí. Dnes máte u vrat do garáže zajištěnu mnohem lepší ochranu před zloději. Je totiž nasnadě, že překonat visací zámek je velice jednoduché. Stejně tak nemusí být tím nejlepším řešením třeba posuvná či rolovací vrata. Někdy s nimi totiž nemusí být úplně jednoduchá manipulace. Mohou se třeba zaseknout ve chvíli, kdy to co nejméně potřebujete. Pořádně vám tak zkomplikují život.

Hodí se i výklopná vrata

Jestliže si ale pro prefabrikovanou betonovou garáž vyberete sekční vrata, uděláte mnohem lépe. Stejně tak jsou dobrou volbou i vrata výklopná. Za prvé je důležité, že tato vrata nikde nepřekážejí. Třeba výklopná vrata vyklopíte nahoru směrem ke stropu garáže, kde skutečně nikomu a ničemu nevadí. Výhodné je rovněž pořídit vratům automatický pohon, ušetří vám to strašnou spoustu starostí a času. Z bezpečnostních důvodů je dobré mít elektrický spínač na vnější klíč.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.