14.2.2018

Nechat stát automobil venku na ulici? To je v dnešní době velice riskantní. Mnohem lepší je pořídit mu garáž. Ochrání váš vůz před zloději i nepřízní počasí.

Garáž v domě není dobrý nápadrekers garaze8

Je naprosto samozřejmé, že venkovní počasí hodně ukrajuje z životnosti vašeho vozu. Jak tomu zabránit? Jedině ukrýt vůz před větrem a deštěm do nitra nějaké budovy. Málokdo má ovšem chuť budovat si garáže přímo v domě a ujídat si tak drahocenný prostor obytných místností. Jednodušší je pořídit si hotové garáže vedle domu. Nepřicházíte o prostor a navíc je to lepší i z hlediska požární ochrany.

Nehrozí riziko požáru

Ukazuje se, že třeba betonová garáž je tím pravým. Postavíte ji vedle domu, nebo prostě někam na zahradu, kamkoli se vám to bude hodit, to už je na vás. Nedochází tak k žádným tepelným ztrátám, jako kdybyste měli garáž přímo v obytném domě. Nehrozí pochopitelně také žádné riziko požáru v domě – garáž v rodinném domku je totiž nutné oddělit protipožárními dveřmi, pokud je propojena s interiérem.

Mnohem levnější řešení

Musíme zdůraznit, že prefabrikovaná betonová garáž nabízí minimálně stejné dobré vlastnosti jako garáž zděná, pokud byste se rozhodli stavět si garáž svépomocí. Navíc vám ale dá i řadu dalších pozitivních vlastností, které u garáže zděné postrádáte. Především jde v první řadě o to, že je mnohem levnější, než kdybyste si garáž stavěli sami – ať už svépomocí, nebo kdybyste to zadali firmě.

Tip: plechová garáž

Když změníte stavební plány...

Za další garáž z betonu je na rozdíl od té zděné mobilní. Můžete ji tak případně přesunout podle potřeby. A to se stát klidně může. Třeba jednoho dne změníte stavební záměry a dospějete k názoru, že byste v místě garáže chtěli postavit například zimní zahradu. Zděnou garáž přemístit nemůžete, hotovou garáž z betonu ovšem ano. Za pomoci těžké techniky ji jednoduše přesunete jinam.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.