23.2.2018

Nikdo z nás si nekupuje auto kvůli tomu, aby ho co nejrychleji zničit. Naopak, všichni chtějí, aby jim jejich plechový miláček vydržel co nejdéle. Proto je rozhodně na místě pro něj naplánovat garáž.

Když přístřešek nestačíbetonová garáž

Přístřešek na auto sice váš vůz ochrání před tím nejhorším, tedy před nepřízní počasí jako je déšť, kroupy, či sníh, ale zdaleka nevyřeší všechno. Například proti větru přístřešek mnoho nezmůže, tedy pokud máte přístřešek klasický bez bočnic. Také proti zlodějům jste bezbranní. I když budete mít přístřešek za branou svého pozemku, nikde není řečeno, že tito šikulové nedokážou bránu otevřít. Proto potřebujete hotové garáže.

Zloději si ani neškrtnou

Situaci může velice snadno vyřešit betonová garáž. Tu můžeme bez rozpaků přirovnat k pevnosti. Pokud ji vybavíte moderními vraty, například s dálkovým ovládáním a v bezpečnostním provedení, je vysoce pravděpodobné, že si zloději ani neškrtnou. Proto se vyplatí na vratech do garáže rozhodně nešetřit. Naopak. Vyberte si takové, které se dobře a pohodlně otevírají, ale zároveň budou pro zloděje dostatečnou překážkou.

Návštěvy myčky budou řidší

Samozřejmě vám prefabrikovaná garáž z jednoho kusu také významně usnadní údržbu vozu. Protože vůz stojící při dešti, sněhu venku na ulici je podstatně rychleji zablácený. Z toho vyplývá, že ho musíte častěji vozit do myčky nebo sami mýt. Jeho životnost klesá a stoupají nároky na údržbu. Jestliže ale vůz nikdy nenecháte stát na ulici a vždy s ním zajedete do garáže, brzy poznáte rozdíl. Údržba bude mnohem jednodušší.

Ušetříte finanční prostředky

Možná se to na první pohled nezdá, ale právě výhoda toho, že betonová garáž znamená výrazně menší nutnost mytí vozu, se velice pozitivně promítne do životnosti vašeho plechového oře. Všechny vlivy se totiž sčítají. Rychle proto poznáte, jak je vašemu vozu v garáži dobře. Můžete si ho v plné kráse a síle užívat o poznání déle, a tím samozřejmě ušetříte nemálo finančních prostředků.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.