centrum13

Hliníkové přístřešky na auto OneTrade® neboli také carporty, ochrání váš automobil před rozmary počasí za zlomek ceny výstavby zděné garáže. A jejichž největší předností je luxusní, originální design v kombinaci s prémiovou kvalitou a moderními materiály. V nabídce pak najdete desítky přístřešků v 7 modelových řadách, z nichž se každá vyznačuje charakteristickými designovými prvky a vlastnostmi. Ať už tedy máte rádi extravaganci a originalitu, nebo spíše střídmý, ale moderní design, určitě si vyberete.

100% ochrana automobilu

Hliníkové přístřešky na auto OneTrade® jsou odolné a bezúdržbové. Hliníková konstrukce s povrchovou úpravou nedá korozi žádnou šanci. Střešní deska je vyrobená z nerozbitného, stálobarevného polykarbonátu. S 100% UV a 75% IR ochranou a více než 90% světelnou propustností. Účinně tak brání vzniku vysokých teplot v interiéru, zaručuje rovnoměrné prosvětlené plochy přístřešku a chrání automobil před nepříznivými vlivy, které mohou vést k blednutí laku, korozi… Nosnost střechy se odvíjí od zvoleného modelu a pohybuje se v rozmezí 60, 90 až 150 Kg/m2.

a banner akční nabídka

Snadný výběr a přizpůsobení podle vlastních představ

Nabídka zahrnuje jak jednoduché hliníkové přístřešky na auto s jedním stáním, tak dvojmístné či trojmístné varianty. S možností spojení 2 a více jednoduchých (single) přístřešků do několika různých sestav. To umožňuje rychle a levně zvětšit celkovou plochu carportu a získat další parkovací místa.

Všechny designové přístřešky na auto si může přizpůsobit podle svých představ. Od barevného odstínu hliníku a polykarbonátového zastřešení až po laminátový dekor nebo doplňkové boční panely, které automobilu zajistí ochranu před větrem…

Přístřešky si navíc můžete prohlédnout v našem Ukázkovém centru, které je zároveň největším showroomem svého druhu v ČR.

 

ceník

Hliníkové přístřešky One Trade®

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.