Zesílený přístřešek do hor

One Trade® RSC je designově netradiční a poutavý zesílený přístřešek do hor. Nebo všude tam, kde panují časté a silné vichřice, husté sněžení a celkově náročné klimatické podmínky. V nichž hravě obstojí.

Na závěsných sloupcích, vedoucích z nosných sloupů na bocích v zadní části přístřešku, uchycená střecha z odolného polykarbonátu s nosností 60 Kg/m22, okamžitě zaujme své okolí a dodá parkujícímu automobilu ještě více na eleganci.

prohlédnout akční nabídku přístřešků

Tento zesílený přístřešek do hor, je díky tomu nejen krásný, ale rovněž praktický. Umožňuje totiž čistý výhled do stran. Výjezd/parkování s automobilem a pohyb kolem vozu je tak velmi komfortní.

Zesílený přístřešek do hor řady RSC dodáváme v provedení STANDARD a DELUXE.

STANDARD:

 • výběr z pestré škály barevných odstínů polykarbonátu i hliníku

DEUXE:

 • výběr nejen z mnoha barev hliníku a polykarbonátu, ale také laminátových dekorů na nosných sloupech

Hliník i polykarbonát jsou vysoce odolné materiály s dlouhou životností a minimálními až nulovými nároky na údržbu. Nemusíte vyhazovat peníze za drahé ošetřující přípravky  jako v případě dřevěných přístřešků.

RSC Single

RSC Single je jednomístný zesílený přístřešek do hor.  S možností spojit dva a více Single dílů do sestav, a zvýšit tak počet parkovacích míst a užitnou plochu přístřešku. K tomuto účelu slouží speciální propojovací prvky.

RSCW

Rozšířená verze přístřešku RSC s dvěma místy pro automobil. Toto provedení nevyžaduje použití spojovacích prvků jako v případě typu Single.

 Výhody hliníkových přístřešků One Trade ® RSC

 • Zvýšená odolnost proti větru na 137 Km/h – při doplnění o přídavné opěrné sloupky až do 151 Km/h
 • Standardní nosnost střechy přístřešku - 60Kg/m2, možností dalšího zvýšení
 • 100% UV 75% IR účinná ochrana
 • Snadná rozšiřitelnost kombinací 2 a více Single dílů
 • Čistý výhled do stran a pohodlný výjezd s automobilem a pohyb kolem něj

Jsme výhradní zástupce japonského výrobce  

VSTUPTE na stránky výrobce ZDE

 

ceník

centrum13

Hliníkové přístřešky na auto OneTrade® neboli také carporty, ochrání váš automobil před rozmary počasí za zlomek ceny výstavby zděné garáže. A jejichž největší předností je luxusní, originální design v kombinaci s prémiovou kvalitou a moderními materiály. V nabídce pak najdete desítky přístřešků v 7 modelových řadách, z nichž se každá vyznačuje charakteristickými designovými prvky a vlastnostmi. Ať už tedy máte rádi extravaganci a originalitu, nebo spíše střídmý, ale moderní design, určitě si vyberete.

100% ochrana automobilu

Hliníkové přístřešky na auto OneTrade® jsou odolné a bezúdržbové. Hliníková konstrukce s povrchovou úpravou nedá korozi žádnou šanci. Střešní deska je vyrobená z nerozbitného, stálobarevného polykarbonátu. S 100% UV a 75% IR ochranou a více než 90% světelnou propustností. Účinně tak brání vzniku vysokých teplot v interiéru, zaručuje rovnoměrné prosvětlené plochy přístřešku a chrání automobil před nepříznivými vlivy, které mohou vést k blednutí laku, korozi… Nosnost střechy se odvíjí od zvoleného modelu a pohybuje se v rozmezí 60, 90 až 150 Kg/m2.

a banner akční nabídka

Snadný výběr a přizpůsobení podle vlastních představ

Nabídka zahrnuje jak jednoduché hliníkové přístřešky na auto s jedním stáním, tak dvojmístné či trojmístné varianty. S možností spojení 2 a více jednoduchých (single) přístřešků do několika různých sestav. To umožňuje rychle a levně zvětšit celkovou plochu carportu a získat další parkovací místa.

Všechny designové přístřešky na auto si může přizpůsobit podle svých představ. Od barevného odstínu hliníku a polykarbonátového zastřešení až po laminátový dekor nebo doplňkové boční panely, které automobilu zajistí ochranu před větrem…

Přístřešky si navíc můžete prohlédnout v našem Ukázkovém centru, které je zároveň největším showroomem svého druhu v ČR.

 

ceník

Hliníkové přístřešky One Trade®

 

 

centrum10

Přístřešek s rovnou střechou My Lish na sebe okamžitě strhne pozornost celého svého okolí. Zaslouženě. Netradičně pojatá střecha ve stylu mřížové konstrukce s uchycením ze spodní strany totiž působí nebývale luxusním dojmem. Kromě poutavého vzhledu má tento přístřešek na auto s rovnou střechou mnoho dalších výhod a vlastností, pro které si ho doslova zamilujete…

a banner akční nabídka

Střecha je vyrobená z moderního, nerozbitného, bezúdržbového a stálobarevného polykarbonátu se 100% UVA a 75% IR ochranou. A světelnou propustností přesahující 90%. Carport je tak vždy rovnoměrně a maximálně prosvětlený, takže se auto neutápí ve stínu, krásně na něj vidíte. A přitom je v bezpečí nejen před rozmary počasí, korozí, ale i vysokými a nepříjemnými teplotami v interiéru.

Velkým plusem je rovněž možnost obrácení sklonu střechy, což oceníte především tehdy, kdy se přístřešek nachází např. těsně u plotu sousedů. Změnou strany střešního spádu směrem od plotu, snadno a efektivně zabráníte spadání listí ze střechy na sousedící pozemek, nebo odrážení krup a padajících větví stromů na sousedův automobil a podobně. 

 

Konstrukce přístřešku je pak vyrobena z lehkého a pevného hliníku a galvanizované oceli, skvěle vypadá, je bezúdržbová a maximálně odolná proti nepřízni počasí a korozi.

Hliníkový přístřešek s plochou MLC My Lish dodáváme v provedení STANDARD a DELUXE.

MY Lish STANDARD:

 • varianta s 2 sloupky, střechou o nosnosti 60 Kg/m2 a větrnou odolností 120 Km/h.

MY Lish DELUXE:

 • varianta s 3 sloupky, střechou o nosnosti 90 Kg/m2 a větrnou odolností 137 Km/h.

U modelu MLC My Lish STANDARD máte na výběr z pestré palety barevných odstínu přístřešku. V případě verze DELUXE je na výběr i dekor laminátového rámu.

MLC Single

My Lish Single je přístřešek s plochou střechou pro jeden automobil, jenž je možné použitím propojovacích prvků kombinovat do sestav. A snadno tak zvětšit jeho plochu a získat místo k parkování dalšího automobilu.

K dispozici je také prodloužená verze tohoto přístřešku s přídavným prostorem pro kolo nebo motorku. Přímo pro účel parkování motorky nebo úschovy kol, je pak navržený přístřešek MLC Mini.

MLCW

Široký přístřešek pro dva automobily, který nevyužívá žádné propojovací prvky, má pevně daný a celistvější vzhled, než přístřešky spojené propojovacími prvky.

Výhody hliníkových přístřešků One Trade®  MLC My Lish

 • Odolnost proti větru - 120 Km/h2 až 137 Km/h
 • Střešní nosnost  - 60 Kg/m2 až 90 Kg/m2
 • 100% UV a 75% IR (UVA a UVB)
 • Snadná rozšiřitelnost přístřešku kombinací 2 a více Single dílů
 • Luxusní vzhled a netradičně zpracovaná střecha
 • Možnost změny směru sklonu střechy

Jsme výhradní zástupce japonského výrobce  

VSTUPTE na stránky výrobce ZDE

Katalog produktů ke stažení - PDF

Kompletní ceník hliníkových přístřešků 

 

ceník

Hliníkové přístřešky One Trade®

 

 

ardadia pristresek1

Nízká pořizovací cena – finanční úspory

Mezi největší výhody hliníkového přístřešku značky Palram patří jednoznačně cena, která je ve srovnání s konkurencí nižší, a to i několikanásobně.

Prvotřídní bezúdržbové materiály s dlouhou životností

Konstrukce z hliníku a galvanizované oceli je vysoce odolná proti rzi, mechu nebo plísním. Má tedy dlouhou životnost a nevyžaduje téměř žádnou údržbu.

Totéž platí pro střechu z moderního, průhledného a nerozbitného polykarbonátu s ochranou proti UV záření, která obstojí i v extrémních podmínkách. A tím zajistí maximální bezpečí vašeho vozu.

a banner akční nabídka

Okamžitá montáž svépomocí

Jedná se o skvělé řešení pro každého domácího kutila, přístřešek je totiž určen montáži svépomocí. Montáž je však intuitivní, rychlá a nevyžaduje použití žádného speciálního nářadí. Snadno ji tak dokončí i laik bez předchozích zkušeností. Jednotlivé kroky montáže popisuje přehledný návod.

Dokonce nemusíte ztrácet čas přípravou základů, ty totiž nepotřebujete. Přístřešek stačí ukotvit na dostatečně pevný povrch (kotvící sada součástí balení).

 

Mobilita a více možností využití

Mobilita patří rovněž mezi hlavní výhody levného hliníkového přístřešku. Kdykoliv jej tak můžete demontovat, uschovat zpět do balení, nebo přesunout a znovu smontovat.

Kromě parkování vozu pak můžete volný prostor využít i ke skladování. Zároveň jde o vhodnou alternativu chybějící pergoly, altánu…

Nadstandardní záruka

Životnost přístřešků Palram dosahuje 25 a více let. Na prvních 10 let přitom získáte záruku.

Více informací na www.palram.cz

 

ceník


1designcarport 000

Nechcete svůj automobil celoročně parkovat venku a vystavovat ho dešti, kroupám nebo přímému slunci? Chcete, aby mělo stále krásný, neporušený lak a vypadalo sexy i po letech? Pak je třeba zajistit vozu kvalitní kryté stání. První možností je pořízení garáže. Obzvláště v případě zděné výstavby je však třeba počítat s vyššími náklady. Levnější alternativou je pak přístřešek na auto, který se těší velké oblibě. Má totiž hned několik výhod.

a banner akční nabídka

Přístřešek na auto – výhody

Přístřešek vám ušetří peníze i čas, a to výrazně. Cena je totiž ve srovnání s garáží i méně než třetinová. Kvalitní přístřešek na auto tak pořídíte už od 30 000 Kč. Dalším plusem jsou úspory na stavebním povolení a základech. Ani jedno totiž stavba resp. montáž přístřešku většinou nevyžaduje.

Postavit garáž trvá minimálně několik týdnů až měsíců. Montáž přístřešku je naopak velmi rychlá, takže jej můžete začít naplno využívat za jeden den, ale i během několika málo hodin.

Když postavíte garáž, bude stát pořád na stejném místě, nikam s ní nehnete. Přístřešek na auto je mobilní. Pokud vám tedy začne překážet, budete potřebovat uvolnit prostor nebo pro něj najdete lepší místo, jednoduše ho demontujete a přesunete jinam, a to kdykoliv.

Ačkoliv je přístřešek na auto levný, působí elegantně, moderně a na rozdíl od garáže může vaší zahradu oživit a zkrášlit. Zároveň zajišťuje mnohem lepší cirkulaci vzduchu a nedochází zde k výrazným teplotním výkyvům a kondenzaci vodních par. Přístřešek tak prakticky eliminuje vznik koroze a rzi.

 

Druhy přístřešků

Plachtový přístřešek na auto

Chcete-li opravdu primárně ušetřit a přitom získat kvalitní kryté parkování, jsou jednoznačnou volbou plachtové přístřešky ShelterLogic pro stavbu svépomocí.

 

Hliníkové a ocelové přístřešky

Ocelový a hliníkový přístřešek na auto nabízí nejlepší poměr ceny a kvality. Nevyžaduje žádnou údržbu, má dlouhou životnost a trendy design, který se hodí do jakéhokoliv prostředí a k libovolnému architektonickému stylu. Výhodou je také široká nabídka a přizpůsobitelnost. Mezi světové značky patří: Siebau, Palram, One Trade®.

Dřevěné Carporty

Designový dřevěný přístřešek je pak správnou volbou pro každého, kdo chce vyčnívat z davu, být originální a mít to nejlepší. Designové přístřešky jsou totiž doslova uměleckým dílem. A Luxusní vzhled je tak jejich největší předností.

Ochraňte svůj automobil a zkrášlete zahradu s minimálními náklady. Pořiďte si levný přístřešek na auto.

 

Ocelový přístřešek na dvě auta s boxem                                          

Nástavbový ocelový přístřešek                                          

Přístřešek ocelový 

Dřevěný přístřešek na dvě auta