Jedinečné a moderní designové zpracování, to je největší zbraň modelu One Trade® CFS, kterému už na první pohled dominuje pevná a čirá polykarbonátová střecha s elegantně řešeným uchycením na vrchní straně. Z boku je přístřešek vybaven 2 nosnými sloupy, které zajišťují jeho skálopevnou stabilitu za jakýchkoliv podmínek.

One Trade® CFS je standardně k dispozici ve 2 barevných provedeních, které ještě více umocňují luxusní vzhled – jemně černá, městská šeď. Samozřejmostí je rozšiřitelnost o doplňkové příslušenství v podobě opěrných sloupů pro ještě vyšší stabilitu nebo boční panel, který ochrání vůz před z boku vanoucím větrem, sálajícím sluncem a dalšími vlivy.

Přístřešky One Trade® jsou bezúdržbové, nevyžadují tedy žádnou pravidelnou, náročnou nebo odbornou péči. Eloxovaný hliník, z něhož se skládá konstrukce přístřešku, je také vysoce odolný proti korozi.

a banner akční nabídka

CFS Single

CFS Single je jednoduché provedení přístřešku pro 1 automobil. Plochu a počet parkovacích míst však lze jednoduše navýšit spojením dvou a více dílů do sestavy – M-Joint nebo Double-Joint.

Kromě parkování automobilu se model F1 často používá i jako luxusní zahradní pergola.

Výhody hliníkových přístřešků One Trade ®  CFS

  • Luxusní design
  • Odolnost proti větru až 120 Km/h
  • Nosnost střechy až 60 Kg/m2
  • 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB záření)
  • Snadná rozšiřitelnost plochy přístřešku kombinací 2 a více Single dílů

  

ceník

Hliníkové přístřešky One Trade®

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.