centrum14

Hliníkové přístřešky obloukové – KDR série

Modelová řada designových Carportu, jejímž charakteristickým znakem je oblouková polykarbonátová střecha s prodloužením na jednom boku. Na první pohled jen estetický prvek, který má ryze praktický účel, zvýšit zastínění plochy přístřešku. A zajistit tak automobilu 100% ochranu před přímým slunečním zářením a vysokými teplotami v interiéru, které jsou pro posádku velmi nepříjemné.

Zpracování rámu je velmi čisté, nic z něj nevyčnívá ven a nepřekáží, takže je možné umístit jej poblíž plotu, obvodové zdi nebo jiné hranice v blízkosti parkovací plochy přístřešku. Jakékoliv jiné hranice v blízkosti parkovacího prostoru.

Hliníkové přístřešky obloukového typu KDR jsou vyrobené z eloxovaného hliníku. Se zastřešením z moderního, nerozbitného a stálobarevného polykarbonátu, který je možné opatřit barevným odstínem dle vlastního výběru (z dostupné nabídky).  Svůj obloukový carport tak snadno přizpůsobíte vzhledu domu.

Samozřejmostí je pak možnost rozšíření o boční stěny, které automobilu zajistí ochranu před větrem a zároveň zvýší vaše soukromí.

a banner akční nabídka

 

Hliníkové přístřešky – Obloukové KDR Single

Model KDR Single je dostupný jak v klasickém provedení s jedním stáním, tak prodloužené variantě s prostorem pro parkování motorky, skútru nebo kol. Počet stání přístřešku je snadno rozšiřitelný spojením dvou a více Single dílu propojovacím prvkem.

Hliníkové přístřešky – Obloukové KDRW

V nabídce najdete také provedení KDRW, určený pro dva automobily a prodloužený přístřešek KDRW s přídavným prostorem. Spojením dvou přístřešků KDRW do sestavy Double-joint, vytvoříte až 4 parkovací místa.

Výhody hliníkových přístřešků One Trade ® KDR

  • Možnost propojení jednotlivých přístřešků a jejich prodloužení
  • Ochrana proti UVA a UVB záření
  • Odolnost proti větru o rychlosti 120 Km/h, nosnost střechy až 60 Kg/m2
  • Větší úroveň zastínění přístřešku

Jsme výhradní zástupce japonského výrobce  

VSTUPTE na stránky výrobce ZDE

 

ceník

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.