Série KDR se řadí mezi levnější přístřešky značky One Trade ®.

Největší předností těchto designových přístřešků je netradiční vzhled. Oblouková polykarbonátová střecha je na jedné boční straně prodloužena. A ačkoliv se může zdát, že se jedná pouze designový prvek, hlavním účelem je zvýšit zastínění plochy přístřešku. Ochrana vozu před vysokými teplotami v interiéru, ale i vyblednutím laku, je tak maximální.

Výhodou je i čisté a detailní zpracování rámu, nic z něj nevyčnívá ven, což umožňuje jeho umístění poblíž plotu, obvodové zdi a jakékoliv jiné hranice v blízkosti parkovacího prostoru.

Konstrukci z eloxovaného hliníku i polykarbonátovou desku je možné opatřit barevným odstínem z nabídky podle vlastního výběru. A přizpůsobit tak vzhled přístřešku architektuře či stylu vašeho domu a zahrady.

Carport lze rovněž rozšířit o boční stěnu a zajistit tak ochranu vozu před větrem či zvýšit své soukromí.

KDR Single

KDR Single je dostupný jak ve standardní, tak prodloužené verzi, která kromě místa pro 1 automobil nabízí i další prostor pro motorku či kolo. Počet stání lze snadno rozšířit spojením dvou a více Single dílu pomocí propojovacího prvku. Vniknou tak kombinace jako Y-joint, M-joint a Double-joint.

KDRW

Součástí nabídky je také široký přístřešek KDRW pro dva automobily a prodloužený přístřešek KDRW s přídavným prostorem. Spojením dvou těchto přístřešků do sestavy Double-joint, pak získáte až 4 parkovací místa.

Výhody hliníkových přístřešků One Trade ® KDR

  • Možnost propojení jednotlivých dílů a rozšíření prostoru přístřešku
  • Odolnost proti větru o síle až 120 Km/h a nosnost střechy až 60 Kg/m2
  • Ochrana proti UVA a UVB záření
  • Větší zastíněná plocha

kd

kd1

KD1

KD2

KD3

KD4

pristresky one trade 4

 

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.