Jednoduchost a elegance, to jsou největší přednosti designových hliníkových přístřešků OneTrade KS/KSS.

Modely KS i KSS jsou vybaveny moderní a pevnou polykarbonátovou střechou, u které si můžete vybrat z více barevných odstínů. Totéž platí i pro samotnou hliníkovou konstrukci přístřešku. Veškeré použité materiály jsou bezúdržbové a vynikají dlouhou životností.

Hlavním rozdílem mezi KS a KSS je počet nosných sloupků, a tedy i výsledná nosnost střešní desky. V případě základního modelu KS s 2 sloupky je nosnost 60 Kg/m2. KSS má díky 3 nosným sloupkům nosnost zvýšenou na 90 Kg/m2 (30 cm sněhu). Odolnost proti větru o rychlosti až 137 Km/h je pro oba typy přístřešků shodná, takže je zaručena maximální stabilita i za extrémně nepříznivých povětrnostních podmínek.

a banner akční nabídka

KS/KSS Single

KS/KSS Single jsou jednoduché přístřešky určené pro 1 automobil. Jsou však velmi variabilní. S využitím speciálních propojovacích prvků je možné spojit 2 a více těchto Single dílů do různých sestav – Y-Joint, M-Joint, Double-Joint – a tím získat parkovací místo pro další automobil. Případně prostor pro úschovu materiálu a podobně. Přístřešky rovněž skvěle poslouží jako náhrada za chybějící zahradní pergolu.

Výhody hliníkových přístřešků One Trade ® KS/KSS

  • Možnost propojení jednotlivých dílů a rozšíření prostoru přístřešku
  • Odolnost proti větru o síle až 137 Km/h a nosnost střechy od 60 Kg do 90 Kg/m2
  • Ochrana proti UVA a UVB záření
  • Téměř nulové nároky na údržbu – úspora času a peněz
  • Desítky let dlouhá životnost

ks

kss

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.