Čisté linie, styl a skutečný luxus, to jsou designové přístřešky One Trade® ze série MLC My Lish, které se od ostatních modelových řad výrazně liší už na první pohled. Důvodem je střecha. Originálně pojatá jako mřížová konstrukce s uchycením ze spodní strany, což jí dodává moderní vzhled, ale i podstatně zvyšuje stabilitu celého přístřešku.

Velkým plusem je možnost obrácení sklonu střechy – neocenitelná výhoda zejména v případě, že je přístřešek umístěn těsně u plotu, hned vedle místa, kde váš soused parkuje automobil. Stačí změnit sklon od plotu směrem k vám, a zabráníte tak například odrážení krup, či spadání listí z přístřešku na sousedův vůz, pozemek…

Přístřešky a zastřešení

Carporty série My Lish jsou k dispozici ve dvou provedeních – Standard a Deluxe. Varianta Standard je vybavena 2 sloupky, střechou o nosnosti 60 Kg/m2 a odolává větru o rychlosti až 120 Km/h. Kdežto verze Deluxe má sloupky hned 3, a tedy i zvýšenou nosnost až na 90 Kg/m2 a odolnost proti větru až do 137 Km/h, obstojí tak i v těch nejhorších povětrnostních podmínkách.

U přístřešků My Lish Standard máte na výběr z několika barevných odstínů hliníku. V případě typu Deluxe si můžete navíc vybrat dekor laminátového rámu.

MLC Single

My Lish Single (MLC Single) je jednoduchý přístřešek s jedním stáním, který lze s využitím propojovacích prvků kombinovat do sestav Y-Joint, M-Joint či Double-Joint, zvýšit tím plochu přístřešku a získat další parkovací místa.

MLC Single je k dispozici v jak klasickém, tak prodlouženém provedení s přídavným prostorem pro kolo, motorku a podobně. Primárně pro parkování motorky je pak navržen přístřešek MLC Mini.

MLCW

Rozšířený přístřešek My Lish s parkováním pro dva automobily, který má pevně daný vzhled a nevyžaduje použití propojovacích prvků pro vytvoření 2 parkovacích ploch.

Výhody hliníkových přístřešků One Trade ®  MLC My Lish

  • Odolnost proti větru od 120 Km/h2 do 137 Km/h2
  • Nosnost střechy od 60 Kg/m2, až do 90 Kg/m2
  • 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB záření)
  • Snadná rozšiřitelnost plochy přístřešku kombinací 2 a více Single dílů
  • Luxusní vzhled a originální zpracování střešní plochy
  • Možnost změnit směr sklonu střechy

mlc

mlc1

mylish1

mylish2

my lish showcenter

mylish3

mylish6

katalog prislusenstvi mlc

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.