centrum10

Přístřešek s rovnou střechou My Lish na sebe okamžitě strhne pozornost celého svého okolí. Zaslouženě. Netradičně pojatá střecha ve stylu mřížové konstrukce s uchycením ze spodní strany totiž působí nebývale luxusním dojmem. Kromě poutavého vzhledu má tento přístřešek na auto s rovnou střechou mnoho dalších výhod a vlastností, pro které si ho doslova zamilujete…

a banner akční nabídka

Střecha je vyrobená z moderního, nerozbitného, bezúdržbového a stálobarevného polykarbonátu se 100% UVA a 75% IR ochranou. A světelnou propustností přesahující 90%. Carport je tak vždy rovnoměrně a maximálně prosvětlený, takže se auto neutápí ve stínu, krásně na něj vidíte. A přitom je v bezpečí nejen před rozmary počasí, korozí, ale i vysokými a nepříjemnými teplotami v interiéru.

Velkým plusem je rovněž možnost obrácení sklonu střechy, což oceníte především tehdy, kdy se přístřešek nachází např. těsně u plotu sousedů. Změnou strany střešního spádu směrem od plotu, snadno a efektivně zabráníte spadání listí ze střechy na sousedící pozemek, nebo odrážení krup a padajících větví stromů na sousedův automobil a podobně. 

 

Konstrukce přístřešku je pak vyrobena z lehkého a pevného hliníku a galvanizované oceli, skvěle vypadá, je bezúdržbová a maximálně odolná proti nepřízni počasí a korozi.

Hliníkový přístřešek s plochou MLC My Lish dodáváme v provedení STANDARD a DELUXE.

MY Lish STANDARD:

  • varianta s 2 sloupky, střechou o nosnosti 60 Kg/m2 a větrnou odolností 120 Km/h.

MY Lish DELUXE:

  • varianta s 3 sloupky, střechou o nosnosti 90 Kg/m2 a větrnou odolností 137 Km/h.

U modelu MLC My Lish STANDARD máte na výběr z pestré palety barevných odstínu přístřešku. V případě verze DELUXE je na výběr i dekor laminátového rámu.

MLC Single

My Lish Single je přístřešek s plochou střechou pro jeden automobil, jenž je možné použitím propojovacích prvků kombinovat do sestav. A snadno tak zvětšit jeho plochu a získat místo k parkování dalšího automobilu.

K dispozici je také prodloužená verze tohoto přístřešku s přídavným prostorem pro kolo nebo motorku. Přímo pro účel parkování motorky nebo úschovy kol, je pak navržený přístřešek MLC Mini.

MLCW

Široký přístřešek pro dva automobily, který nevyužívá žádné propojovací prvky, má pevně daný a celistvější vzhled, než přístřešky spojené propojovacími prvky.

Výhody hliníkových přístřešků One Trade®  MLC My Lish

  • Odolnost proti větru - 120 Km/h2 až 137 Km/h
  • Střešní nosnost  - 60 Kg/m2 až 90 Kg/m2
  • 100% UV a 75% IR (UVA a UVB)
  • Snadná rozšiřitelnost přístřešku kombinací 2 a více Single dílů
  • Luxusní vzhled a netradičně zpracovaná střecha
  • Možnost změny směru sklonu střechy

Jsme výhradní zástupce japonského výrobce  

VSTUPTE na stránky výrobce ZDE

Katalog produktů ke stažení - PDF

Kompletní ceník hliníkových přístřešků 

 

ceník

Hliníkové přístřešky One Trade®

 

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.