Hliníkové přístřešky One Trade ® série RSC patří do vyšší cenové kategorie. A vynikají svým originálním a luxusním zpracováním zastřešení. Polykarbonátová deska s nosností až 60 Kg/m2 se zvýšenou odolností proti větru o rychlosti do 137 Km/h, je uchycena na závěsných sloupcích, vedoucích z nosných sloupů na bocích v zadní části přístřešku.

Toto provedení je tedy nejen vysoce estetické, ale také nadmíru praktické. Umožňuje totiž jak pohodlné parkování či nastupování/vystupování, tak i čistý výhled do stran, což výrazně usnadňuje výjezd.

Přístřešky série RSC jsou k dispozici ve dvou verzích – Standard a Deluxe. V případě provedení Standard si můžete vybrat barevný odstín hliníku a polykarbonátu. U verze Deluxe i dekor laminátu na nosných sloupech.

přístřešky na auto

Veškeré použité materiály jsou bezúdržbové a mají dlouhou životnost. Nemusíte se tak zabývat pravidelným opečováváním, čištěním a ošetřováním přístřešku nákladnými ochrannými přípravky z obavy, že by mohl začít korodovat… koroze nemá šanci.

RSC Single

RSC Single je jednoduchý přístřešek pro 1 automobil, který umožňuje spojení 2 a více Single dílů s využitím propojovacích prvků, čímž můžete snadno rozšířit jeho plochu a vytvořit dvojitý přístřešek.

RSCW

Široká verze přístřešku RSC s dvojitým stáním. Toto provedení má oproti jednoduchému přístřešku celistvější, čistší design a pevný vzhled.

 Výhody hliníkových přístřešků One Trade ® RSC

  • Zvýšená odolnost proti větru až na 137 Km/h – s přídavnými opěrnými sloupky do 151 Km/h
  • Standardní nosnost střechy 60Kg/m2 s možností dalšího zvýšení
  • 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB záření)
  • Snadná rozšiřitelnost plochy přístřešku kombinací 2 a více Single dílů
  • Čistý výhled do stran a pohodlný výjezd s vozem

rsc

rsc

rsc2

rsc3

rsc4

rsc

 

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.