Snow Ski je označení vysoce odolné série přístřešků One Trade®. Střecha je dimenzována na extrémně vysokou sněhovou zátěž – až 150 cm sněhu. Skálopevnou stabilitu pak zajišťují 4 opěrné sloupky. Jedná se tak o skvělé řešení obzvláště do výše položených oblastí, kde je v zimě velká pravděpodobnost silného větru i napadnutí vysoké vrstvy sněhu.

Přestože se jedná o sérii carportů s robustní a mimořádně pevnou konstrukcí, designem za ostatními modely rozhodně nezaostává. A pyšní se jednoduchým, univerzálním a zároveň moderním vzhledem, vhodným k jakémukoliv architektonickému stylu, do libovolného prostředí. Na přání lze přístřešek opatřit průhledným zastřešením, a tím mu dodat ještě více na kráse a zajímavosti.

moderní přístřešky na auto

Nabídka přístřešků série Snow Ski zahrnuje jak jednoduchý model pro 1 automobil, tak stání pro 2 vozy, ale i rozšířenou verzi s 3 parkovacími místy. Výhodou je také individualita barevného provedení, je tak zcela na vás, jaký z 3 barevných odstínů přístřešku si vyberete.

Všechny přístřešky One Trade® vynikají svou dlouhou životností, téměř nulovými nároky na údržbu a maximální odolnosti proti korozi, automobilu tak poskytnou 100% ochranu před nepříznivými klimatickými vlivy na dlouhá desetiletí. A vy se přitom nebudete muset zdržovat pravidelnou údržbou.

css

css1

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.