4913 18b5e76ba25fa1490ff6651469fab793

 

Luxusní design

Designové hliníkové přístřešky One Trade® vás doslova uhranou svým moderním a originálním vzhledem, vyzdvihnou krásu vašeho automobilu a stanou se dominantním dekorativním prvkem celého okolí. Jsou tak vhodné nejen na zahradu, ale také do firem pro parkování firemních automobilů…

 

Nulová údržba a dlouhá životnost

Konstrukce z eloxovaného hliníku a deska z pevného, nerozbitného a lehkého polykarbonátu s ochranou proti UV záření nevyžadují téměř žádnou údržbu. Materiály jsou rovněž vysoce odolné proti nepřízni počasí, zkroucení či rzi. Životnost přístřešků je tak v podstatě neomezená, což se řadí mezi největší výhody hliníkových přístřešků pro automobily.

a banner akční nabídka

Desítky nabízených modelů a variabilita

Základní nabídka zahrnuje pět sériových řad přístřešků, obsahujících desítky modelů, které lze v závislosti na typu vzájemně kombinovat, a které jsou k dispozici v mnoha rozměrových, barevných a designových provedeních s plochou nebo obloukovou střechou.

Kromě jednoduchých přístřešků s jedním stáním, tak máte na výběr také přístřešky pro dva, ale i tři vozy. Včetně modelů určených pro obytné vozy. Jednotlivé Carporty lze dále rozšířit také o doplňkové příslušenství.

Více možností využití

Mezi další výhody hliníkových přístřešků rovněž patří široké možnosti využití. Kromě zajištění ochrany automobilu, skvěle poslouží jako náhrada za chybějící zahradní pergolu, případně úložný prostor pro úschovu dřeva, kola a dalších potřebností.

 

ceník

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.