stani zastreseni ocelove 12

Ocelový přístřešek na auto ke garáži

Přístřešek na auto nemusí být jen alternativou garáže, ale může být i její součástí. Praktickým doplňkem, který rozšíří počet parkovacích míst, popřípadě poskytne prostor pro skladování materiálu, úschovu zahradního nábytku a podobně. A skvěle nahradí i chybějící pergolu.

Kvalitní materiály – záruka dlouhé životnosti

Ocelový přístřešek na auto ke garáži značky Siebau se vyznačuje jednoduchou, ale skálopevnou konstrukcí se speciálním zinkováním Galvalume. Které na rozdíl od běžného žárového zinkování obsahuje až 55% hliníku, čímž zaručuje 5x až 6x vyšší odolnost vůči korozi. A životnost přístřešku v řádu několika desetiletí, během nichž vypadá stále jako nový.

a banner akční nabídka

Snadné přizpůsobení podle vlastních představ

Tento nástavbový přístřešek na auto ke garáži má výškově nastavitelné podpěry s možností předláždění. A lze jej doplnit o elegantní stěnové díly, které ochrání automobil před bočním větrem. Na výběr je z celkem 5 stěnových dílů – ocelová výplň se čtvercovanými otvory, ocelový vlnitý profil, pletená mříž, dřevěná výplň s průhledem nebo plná dřevěná výplň, bez průhledu.

Odolná střecha s vysokou nosností

 

Střešní ocelové plechy jsou v trapézovém provedení o tloušťce 0,75 mm, bez barevné úpravy. Standardní nosnost střechy je pak 125 Kg/m2 s možností zvýšení až na dvojnásobek. Atiku standardně dodáváme v bílé nebo hnědé barvě.

 

Rychlá montáž

Montáž do 24 hodin, bez použití těžké techniky a stavebního povolení. Jsou nutné pouze malé základy pro ukotvení podpěr přístřešku.

Máte garáž, ale nedostatek místa k parkování? Pak je pro vás přístřešek na auto ke garáži jasnou volbou.

ceník
Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.