psteek na auto 118

Ocelové zastřešení Siebau pro váš vůz

Potřebujete ochránit automobil před rozmary počasí a korozí, ale nechcete zbytečně vyhazovat několik set tisíc za stavbu klasické garáže, která je navíc zdlouhavá? Řešením je ocelové zastřešení německého tradičního výrobce Siebau. Je až 3x levnější – už od 67 000 Kč. Umožňuje širší využití a skvěle vypadá…

Rychlá montáž bez stavebního povolení, mobilita

Montáž zastřešení je ve srovnání se stavbou garáže několikanásobně rychlejší, takže je 100% připravené pro parkování automobilu už během 24 hodin. Díky výškově stavitelným podpěrám jej lze umístit i na nerovný terén. Navíc nemusíte vyřizovat drahé stavební povolení, nebudete ho totiž potřebovat (dle zastavěné plochy a stavebního zákona). Zastřešení je mobilní, v případě potřeby jej můžete demontovat a přesunout.

a banner akční nabídka

Přizpůsobitelnost a kvalitní materiály

Siebau navrhuje svá ocelová zastřešení s ohledem na maximální přizpůsobitelnost potřebám zákazníka. Nejenže, tak máte na výběr z široké řady modelů od jednomístných, dvojmístných až po řadové. K dispozici je i široká škála rozměrů jednotlivých typů zastřešení. Možnost výběru barevného lakování nebo rozšíření o praktické a luxusní stěnové díly, které ochrání automobil před bočním větrem či volby mezi plnou a prosklenou střechou atd.  

Video výrobce přístřešků pro auta Siebau Raumsysteme GmbH

Ocelová konstrukce zastřešení je bezúdržbová, ošetřená speciálním zinkováním Galvalume s příměsí až 55% hliníku, které zajišťuje 5x až 6x vyšší odolnost vůči korozi, než standardní žárové zinkování. Zastřešení si tak uchovává dlouhotrvající krásný vzhled a životnost v řádu několika desetiletí, během nichž, bude váš automobil chránit dnem i nocí.

Objednejte si zastřešení Siebau, ochraňte své auto před korozí a sebe před náklady na jeho opravu. A ušetřete statisíce. 

Virtuální prohlídky ocelové přístřešky na auta Siebau GmbH.

Přístřešek na dvě auta s vnitřním boxem                             Přístřešek na auto standard

Jsme výhradním zastoupením německého výrobce Siebau GmbH pro ČR a SR. 

Více informací na www.siebaucz.czKatalog produktů Siebau (PDF)

rozmery carportu siebau

 

ceník
Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.