pristresky siebau 6

Pokud patříte mezi hrdé majitele ne jednoho, ale rovnou dvou a více vozů, možná řešíte problém se zajištěním jejich krytého parkování, které je klíčové pro ochranu automobilu před nepřízní počasí a korozí. Je vaše odpověď Ano? Máme pro vás efektivní, levné a moderní řešení – garážové stání pro dvě auta tradičního německého výrobce Siebau.

Tyto designové carporty vynikají precizním zpracováním a použitím materiálů výhradně prémiové kvality. Veškeré ocelové prvky jsou zinkovány speciální metodou zvanou Galvalume, která oproti běžnému žárovému zinkování obsahuje až 55 % příměs hliníku. Garážové stání pro dvě auta Siebau je tak až 5x odolnější vůči korozi než žárově ošetřené přístřešky.

a banner akční nabídka

S kvalitními materiály souvisí i nulové nároky na údržbu, nemusíte tak pravidelně plýtvat časem a energii na pravidelné opečovávání, jako například v případě dřevěných stání. A dlouhá životnost přesahující i více než 30 let, je přesto zaručena.

  

Ocelové garážové stání pro dvě auta je vysoce variabilní. Kromě pestré nabídky samostatných přístřešků v různých rozměrových i designových variantách, si tak můžete koupit i nadstavbové řešení k propojení přístřešku s garáží. Nejen, že tak získáte další parkovací místo, carport skvěle poslouží i jako náhrada za chybějící pergolu.

 

Montáž je navíc skutečně blesková. Vaše nové garážové stání pro dvě auta, tedy může stát na svém místě a chránit automobil během pouhých 24 hodin od započetí montáže. Ve srovnání např. s výstavbou zděné garáže, tak ušetříte až statisíce korun, ale i několik týdnů, ne-li měsíců náročné stavby.

Šetřete svůj čas, peníze i energii a zajistěte pro své automobily kvalitní kryté stání s luxusním designem, dlouhou životností a nulovými nároky na údržbu. Rychle a levně.

 

ceník
Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.