psteek na auto 118

Výhody ocelových přístřešků

Potřebujete svému vozu zajistit odpovídající kryté stání, ale nechce se vám do stavby garáže? Máme pro vás řešení – ocelové přístřešky – které mají celou řadu výhod. Jaké výhody to jsou…?

 

Úspora peněz i času

Mezi největší výhody ocelových přístřešků (carportů) patří především to, že vám ušetří peníze. A to v řádu desítek až stovek tisíc korun. Nejlevnější ocelový přístřešek předního německého výrobce Siebau tak pořídíte už od 58 000 Kč.

Koupí přístřešku na auto ušetříte i svůj drahocenný čas. Stavba zděné garáže totiž trvá měsíce. Montáž carportu pouze 24 hodin a nevyžaduje použití těžké techniky. Navíc jej lze umístit i na nerovný terén.

a banner akční nabídka

Luxusní design

Ocelové carporty vynikají svým moderním a luxusním designovým zpracováním, kterým zkrášlí váš vůz, dům, ale i celé okolí. A stanou se jeho výrazným dekorativním i architektonickým prvkem.

Garance dlouhé životnosti

Při výrobě se používají výhradně materiály prémiové kvality. Veškeré ocelové díly jsou zinkovány unikátní metodou zvanou Galvalume, která až 6x zvyšuje odolnost přístřešku vůči klimatickým vlivům a korozi, než běžné žárové zinkování. Životnost tedy přesahuje 30 a více let.

Nulová údržba

Ocelové přístřešky jsou téměř bezúdržbové – žádná pravidelná aplikace ochranných nátěrů, laků a dalších přípravků. Žádné namáhavé drhnutí a odstraňování nečistot. Co nesmyje déšť, stačí jednoduše opláchnout zahradní hadicí. A váš carport je zase krásně čistý.

Přizpůsobitelnost a široká nabídka

Výškově nastavitelné podpěry, výběr barevného odstínu, rozměrů, provedení – jednoduché stání, dvojité stání, řadové přístřešky, kombinace carportu s garáží nebo zahradním domkem, a široká škála doplňků v podobě bočních stěn…, jsou další výhody ocelových přístřešků. Stejně tak možnost zvýšení standardní nosnosti střechy ze 125 Kg/m2 (sněhová zátěž) až na 250 Kg/m2.

ceník
Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.